Modelárska predajňa v Banskej Bystrici otvorená

Sme radi, že môžeme potvrdiť to, čo sme pred mesiacom avizovali: Michal dodržal sľub a modelárska predajňa v Banskej Bystrici je už otvorená.

pripravil: Janko O.


Keďže, ako sa hovorí, opakovanie - matka múdrosti, zopakujeme najdôležitejšie informácie:

Modelárska predajňa sa nachádza v spoločných priestoroch s predajňou ručného náradia  PROMAX PM  na  Zvolenskej ceste 18,  veľmi blízko Mountfieldu (bližšie informácie v článku "Pripravovaná modelárska predajňa v Banskej Bystrici"). Predajňa má niekoľko vlastných bezplatných parkovacích miest priamo pred vchodom.

Sortiment tovaru je totožný so sortimentom českého veľkopredajcu RCM Pelikán (www.rcm-pelikan.cz). Michal už zadal prípravu Web stránky s E-shopom. Dovtedy si však môžete pozrieť stránku zmluvného dodávateľa - firmy RCM Pelikán a požadovaný tovar je okamžite k dispozícii v predajni, alebo bude objednaný a v priebehu niekoľkých dní dodaný. Niektoré stavebnice Michalovi kamaráti "rozchytali" ešte skôr, ako stačil predajňu oficiálne otvoriť, takže hneď objednával ďalšie (a ja som bol dnes zase kúpiť servá Hitec HS-55 do môjho obľúbeného Fantoma).

Otvorené aj v sobotu od 9:00 do 13:00 
a cet týždeň od 7:30 do 18:00 

V odôvodnených prípadoch (napr. verný zákazník, prechádzajúci Banskou Bystricou) je Michal, po telefonickom dohovore, ochotný prísť do predajne a obslúžiť zákazníka-modelára takmer kedykoľvek, teda aj mimo otváracích hodín.

Takže, telefónne čísla:

- 0907 405 910 - predajňa, v pracovnej dobe

- 0907 872 544 - Michal, kedykoľvek v "rozumnom" čase

Okrem toho, mailová adresa:

- promaxbb@promaxbb.sk

Zatiaľ aspoň pre predstavu, niekoľko fotografií. 

 

 

 

Súvisiace články:

Pripravovaná modelárska predajňa v Banskej Bystrici

správca | ICQ-Vaše ICQ | Podpora miniRS | Styl LazyDays | Sk preklad by beekeeper | Veľkosť databázy: 47902.73 kb