Pripravovaná Modelárska predajňa v Banskej Bystrici

Po rokoch, keď v Banskej Bystrici a blízkom okolí nebolo možné kúpiť základný modelársky materiál, bude v polovici apríla otvorená predajňa, ktorá by v tomto smere mala priniesť zmenu.

autor: Janko O.

Michal S., na internete vystupujúci pod značkou MisoeS, začiatkom marca začal "sondovať", či by o takúto predajňu bol medzi členmi našej komunity záujem. Keďže najbližší obchod s modelárskym tovarom je pre stredoslovákov asi len v Žiline, voľba bola jasná.

            Vhodné priestory Michal k dispozícii má na adrese Zvolenská cesta 18: veď posúďte sami, na fotografiách je pohľad z vnútra ale aj z vonku. Aj samotná poloha predajne je viac ako výborná: asi 15 metrov od hlavného ťahu Zvolen - Ružomberok (Brezno). Výklad si dokonca môžete pozrieť aj počas jazdy autom (okrem šoféra). Nie je nutné sa "zamotávať" do centra mesta a hľadať a platiť miesto na parkovanie - priamo pred predajňou je asi 6 až 8 bezplatných parkovacích miest. Súčasťou modelárskej predajne bude aj predajňa elektrického ručného náradia a spojovacieho materiálu (skrutky a pod), ktorý majiteľ hodlá prispôsobiť aj modelárskemu sortimentu.

 

            Do otvorenia predajne zostávajú asi tri týždne a jej majiteľ chce aj prostredníctvom našej Web stránky zistiť o aký ďalší tovar bude medzi modelármi zo spádového regiónu záujem. Slovo "ďalší" sme nepoužili náhodou, pretože Michal už podpísal dodacie zmluvy na vyše 800 tovarových položiek (najžiadanejšie stavebnice a iný modelársky materiál).  Poloha predajne je "šťastná" aj pre cez Bystricu len prechádzajúcich modelárov s manželkami a deťmi, pretože v okruhu približne 300 metrov sa nachádza Tesco, Baumax, Nay Elektrodom, čerpacia stanica PHM a LPG a niekoľko autoservisov, predajní autodielov aj luxusných automobilov, ale aj rôznych občerstvovacích "posedov".

 

            Svoje (realistické) predstavy o tom, čo všetko by sa malo dať v tejto predajni po jej otvorení kúpiť, je možné mailovať na adresu:

                        srsen@promaxbb.sk

 

Súvisiace články:

Modelárska predajňa v Banskej Bystrici otvorená

správca | ICQ-Vaše ICQ | Podpora miniRS | Styl LazyDays | Sk preklad by beekeeper | Veľkosť databázy: 39975.83 kb